Windows 7 manuel güncelleme yükleme

2020-04-06 21:27:10
Windows 7 güncellemelerini manuel olarak aldırmak istiyorum nasıl yükleyebilirim ? Otomatik olarak yüklemede sorun yaşıyorum tarif edebilirmisiniz acaba 
2020-04-07 20:40:31

Manuel Güncelleme yüklemek için ; 

 1. Denetim Masası başlatma > seçin > Sistem ve güvenlik > Windows Update.
   

  Select Start > Control Panel > System and Security > Windows Update.


   
 2. Windows Update penceresinde, önemli güncelleştirmeleri kullanılabilir veya isteğe bağlı güncelleştirmeler çıktığınıseçin. Sistem otomatik olarak yüklenmesi gereken bir güncelleştirme varsa denetler ve bilgisayarınıza yüklü güncelleştirmeleri görüntüleyin. Karşıdan yükleyebileceğiniz Güncelleştirme numarası lütfen unutmayın.

  In the Windows Update window, select either important updates are available or optional updates are available.   
 3. Yükleme Merkezi bağlantısını seçin, Güncelleştirme numarası (örneğin, 2286198) [Arama] kutusuna yazın ve ardından arama simgesini veya klavyenizde Enter tuşuna basın.

  Select the Download Center link, type the update number in the [Search] box (e.g. 2286198) and then click on the search icon or press the Enter key on your keyboard.   
 4. Microsoft Download Center, sağlanan güncelleştirme numarasıyla ilişkili tüm içeriği otomatik olarak arar. Bağlı olarak, işletim sistemi, Windows 7 için Güvenlik Güncelleştirmesi'ni seçin.
   

  Microsoft Download Center will automatically search for all contents related to the update number you provided. Based on you operating system, select the Security Update for Windows 7.


   
 5. Karşıdan yükleme sayfasındaki KB2286198 için seçin. Dosyayı karşıdan görünen bir pencereyi gösterme dosyayı indirdikten sonra otomatik olarak yüklemek için açık seçin.
   

  Select Download in the download page for KB2286198. A window showing File Download appears, select Open to install the file automatically after downloading.

   

  Select Download in the download page for KB2286198. A window showing File Download appears, select Open to install the file automatically after downloading.

Cevap Yazmak İçin Giriş Yapınız..