Php Üyeliksiz İtiraf Scripti Php Scriptler
Php Üyeliksiz İtiraf Scripti

Php ile hazırlanmış tasarımı sade ve hoş üyelik gerektirmeyen ücretsiz itiraf & dedikodu scriptidir.Bu script sayesinde sizde kendi itiraf sitenizi kolayca oluşturabilirsiniz

Açık kaynak itiraf scripti

Merhaba arkadaşlar, sizlere codeigniter ile yazmış olduğum üyeliksiz itiraf scriptini ücretsiz olarak veriyorum :)

Yönetim paneli özellikleri

-İtiraf Sayfası (Düzenle - Sil) -Yöneticiler Sayfası (Ekle - Düzenle - Sil) -Yorumlar Sayfası (Düzenle - Sil) -İletişim Mesajları Sayfası (Görüntüle - Sil) -Genel Ayarlar (Düzenle)

Açıklama

İtiraf veya dedikodu sitesi açmak isteyenlere tamamen açık kaynak kodlu uygun bir scripttir. Anasayfa kısmında StartBootstrap tarafından ücretsiz yayınlanan "Blog Home" ve "Blog Post" kullanılmıştır. Admin paneli kısmında StartBootstrap tarafından ücretsiz yayınlanan "SB Admin" kullanılmıştır. Kullanımı son derece basit ve kolaydır. Anasayfada kullanıcılar itiraflarını ve rumuzlarını yazıp paylaştıklarında admin paneline onaysız olarak düşmektedir, eğer adminler uygun görürlerse onaylayıp yayına alabilirler veya uygunsuz ifade oluşturduğu için silebilirler. Anasayfada gösterilecek olan itiraf sayısını "Genel Ayarlar" kısmından "Anasayfada görünecek olan itiraf sayısı" bölümünü doldurmaları yeterlidir.

Ekleyen : Özkan Arıcı
Eklenme Tarih : 2020-04-26 17:08:48
Görüntülenme : 112

Yorumlar (0)


Yeni Yorum Ekle


Yorum yazmak için giriş yapınız..